Serwis Komputerowy

  • PDF

Serwis Vico oferuje usługi informatyczne oraz elektroniczne na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to kreatywność, ogromna elastyczność, oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta.

Firma Vico nie jest bezduszną korporacją – to firma, która powstała z pasji. To doświadczeni i kreatywni ludzie, którzy z pasją wykonują swoją pracę i co najważniejsze uzupełniają się nawzajem. Dzięki zgranemu zespołowi, zakres usług, który możemy Państwu zaoferować, wiedzie począwszy od zagadnień czysto technicznych związanych z komputerami, wyposażenia stanowisk pracy w nowoczesny sprzęt, wraz z jego kompleksową instalacją i obsługą w dalszym etapie funkcjonowania, poprzez świadczenie usług informatycznych i internetowych, tworzenie stron internetowych, na grafice i poligrafii kończąc.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Z naszej pomocy korzystają zarówno osoby prywatne, małe przedsiębiorstwa potrzebujące wsparcia w dziedzinie informatycznej, jak i duże firmy i instytucje, w których narastające kłopoty z komputerami zaczynają stanowić poważny problem. Naszą kadrę tworzą ludzie będący specjalistami wielu dziedzin informatyki, dzięki czemu możemy się podjąć nawet tych bardziej rozbudowanych i złożonych zleceń.

Mamy nadzieję, że ten krótki opis przybliżył Państwu nieco nasze przedsiębiorstwo oraz misję którą wykonujemy. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Poprawiony: poniedziałek, 20 października 2014 09:01